RU ENG

Müügitingimused

 

Lugupeetud patsiendid!

Töötame teie tervise ja ilu nimel. Meie keskuses on tehtud kõik selleks, et ravi oleks mugav ja ohutu ning annaks soovitud tulemuse.

Palume pöörata tähelepanu järgmistele reeglitele ja soovitustele, mille järgimine aitab meie koostöö teha veelgi meeldivamaks ja kvaliteetsemaks:

 

  1. Tulge vastuvõtule 5-10 minutit varem, et spetsialist saaks õigel ajal oma tööd alustada ja järgmised kliendid ei peaks teie järel ootama.
  2. Kui te ei saa vastuvõtule tulla, teatage sellest telefonil (+372) 6 700 888 või (+372) 6 797 797 vähemalt 24 tundi ette või saatke e-kiri aadressile info @medicus.ee . Siis saame teile pakkuda teise päeva ja vabaks jäänud ajal saab tulla mõni teine patsient. Kui te ei annulleeri visiiti või jätate protseduuri vahele meile teatamata, kaotate selle protseduuri või raha.
  3. Abonement kehtib 12 kuud alates viimasest külastusest. Protseduuri eest tehtud ettemaksu ei tagastata.
  4. Esitage meile info oma terviseseisundi, haiguste, allergiliste reaktsioonide kohta, teavitage raviarsti kõikidest tüsistustest või muudest raviprotsessis tekkinud kõrvalekalletest, samuti kasutatavatest ravipreparaatidest.
  5. Kui eelistate ühte kindlat spetsialisti, andke sellest vastuvõtule registreerides administraatorile teada.
  6. Pidage kinni üldistest hügieeninõuetest ja käige raviarsti määratud profülaktilistel läbivaatustel..
  7. Pärast igat vastuvõttu makske meditsiiniteenuste eest väljastatud arve alusel.
  8. Ärge kasutage protseduuri ajal mobiiltelefoni. Koridoris pange telefon hääletu peale ja rääkige vaikselt.
  9. Suhtuge mõistvalt ja kannatlikult sellesse, kui arst ei saa teid kohe vastu võtta. Meditsiinipraktikas tuleb ette ootamatuid olukordi, mis võivad vastuvõtuaega mõjutada.
  10. Kui ostate protseduuride kuuri, tehakse teile ühe või teise protseduuri maksumuselt soodustusi. Kui te sellest kuurist/protseduurist loobute, siis tehakse läbi viidud protseduuride ümberarvestus täishinna järgi, misjärel võite alles jäänud summa vahetada teise (teiste) protseduuri (de) vastu või saada selle (need) tagasi kinkekaardina.
  11. Patsiendil on õigus teenuste eest tasuda osamakse pakkujate kaudu. Selleks on kohustatud patsient sõlmima järelmaksu pakkujaga vastava lepingu, mille aktsepteerib Lux-Medicus kliinik.
   11.01 Järelmaksumakse pakkuja teenuseid kasutavate ostuprotseduuride / protseduuride käigu korral pole kliinikuga teenuse osutamise lepingut võimalik lõpetada.Põhjuseks-kuna kliinikus on kõigi protseduuride jaoks ette nähtud meditsiiniliste preparaatide / vahendite / ravimite / ravimite / steriliseerimise hankimine ja ettevalmistamine.
   11.02 Patsiendil on õigus teenusleping lõpetada, kui ta hüvitab Lux-Medicus kliiniku kulud, mis tal tekkisid pärast lepingu
  12. Protseduuride eest makstakse kliiniku Lux-Medicus hinnakirja alusel, tehakse ka eripakkumisi või kindlal perioodil kehtivaid soodustusi.
  13. Kui ravi, teenuste eest maksmise või teeninduse kohta tekib lisaküsimusi, helistage telefonile (+372) 6 700 888 või (+372) 6 797 797 Vastame teile meeleldi!
  1. Täname ja ootame teid oma kliinikusse!

 

Lux-medicus sooduspakkumiste ja pakettide kasutamise üldreeglid:

 • Pakett kehtib 12 kuud alates ostukuupäevast.
 • Protseduuride eest makstavat summat ei tagastata
 • Paketti koostamisel on protseduuride korrigeerimine võimalik, võttes arvesse kulude ja lisamaksete ümberarvutamist.
 • Tasumisele kuuluv summa määratakse kindlaks kliiniku Lux-Medicus hinnakirjaga või eripakkumisega, allahindlusega, mis kehtib ettevõtte konkreetsel kuupäeval.
 • Kui teil on küsimusi ravi, teenuste eest tasumise ja teenuse kohta, võtke ühendust tel. (+372) 6 700 888, (+372) 6 797 797 või (+372) 677 677 1. Vastame Teile hea meelega!

 

Internetipoe Müügitingimused

 

ÜLDTINGIMUSED

 1. Müügitingimused kehtivad lux-medicus.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Lux-Medicus OÜ (edaspidi Lux-Medicus) vahel teenuste ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 2. Lux-Medicus jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse lux-medicus.ee veebilehel.
 3. Lux-Medicus toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

 

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

 1. Lux-Medicus.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.
 2. Lux-Medicus ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Lux-Medicus OÜ arvelduskontole.
 3. Makse kättesaamise kohta saadab Lux-Medicus Kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.

 

HINNAD

 1. Kõik Lux-Medicus veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
 2. Lux-Medicus jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

 

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA TEENUSE EEST TASUMINE

 1. Tellimuse tasumisel saab Klient valida omale sobiva makseviisi: pangalingiga või krediitkaardiga.
 2. Müügileping loetakse sõlmituks kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

 

TAGASTAMISÕIGUS

 1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates teesune ostust.
 2. Kasutamata teenuse tagastamiseks tuleb esitada teenuse tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil info.luxmedicus@gmail.com 14 päeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, teenuse nime ning arve või tellimuse numbrit.
 3. Raha tagastatud teenuse eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

 

PRIVAATSUS

 1. Lux-Medicus.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Lux-Medicus´ele enda isikuandmete töötlemiseks.
 2. Lux-Medicus kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.